Nový zmysel nepotrebným veciam - workshop

Tvorivé využitie papierových čajových vrecúšok 
Potrebné materiály: papierové vrecúška (Teekane, Pickwick), lepiaca páska (široká), nožnice, ihla na vyšívanie, nitka na vyšívanie Kordonet (budú na mieste dostupné)

O mne:
Som človek, ktorý rád dáva zmysel tomu, čo robí. Fascinuje ma, že všetko, naozaj všetko, čo napĺňa ľudský život, má svoj zmysel. Myslím, že to bolo na začiatku objavovania nového zmyslu pre nepotrebné, vyradené veci - v tomto prípade čajové vrecúška.  
Moja kolegyňa Monika raz prišla s nádhernou kabelkou, ktorá bola vyrobená z čajových vrecúšok, onedlho priniesla podložku, potom obal na okuliare či notebook, naposledy dokonca "obrus na stôl". Jej vďačím za objavenie techniky a hlavne môjho relaxu. Naučila ma, ako sa dáva nový život veciam určeným na vyhodenie, a dnes im spoločne dávame novú šancu.
V priebehu 2 hodinového workshopu vám spolu s Monikou rady ukážeme techniku, ktorou vytvárame podložky.

Na tvorbu podložky potrebujeme v prvom rade čas a chuť tvoriť, potom cca 90 ks čajových obalov (nie škatuľky, ale papierové vrecúška, v ktorých je čaj zabalený), širokú lepiacu pásku, nožnice, ihlu na vyšívanie a niť Kordonet. Tieto veci budú dostupné na worshope, aj čajové obaly, závisí však od počtu ľudí. Minimálne isto začnete :)


Tešíme sa na vás - Lívia a Monika

Dátum udalosti: 
10.11.2022 - 18:0020:00

Partneri projektu


Podporujeme

Rádio Mária